Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Nodes
it: Nodi

en: Optional
it: Opzionale

en: Protocol
it: Protocollo

en: Port
it: Porta
