Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Port
km: ច្រក
