Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Protocol
kn: ಪ್ರೊಟೊಕಾಲ್

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ
