Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Host
lv: Serveris

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Port
lv: Ports
