Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Nodes
pl: Węzły

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Protocol
pl: Protokół

en: Facet
pl: Faseta

en: Remove node
pl: Usuń węzeł
