Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Host
sl: Gostitelj

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Port
sl: Vrata
