Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Nodes
ta: பதிவு

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Port
ta: துறை
