Search API Typesense (01.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Nodes
vi: Các node

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Protocol
vi: Giao thức

en: Port
vi: Cổng
