Search Autocomplete (2.0.2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: All
bn: সমস্ত

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
