Search Autocomplete (2.0.2) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Search Keywords
ca: Paraules clau de cerca

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Fields
ca: Camps

en: Warning
ca: Avís

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Human readable name
ca: Nom llegible pels humans

en: author
ca: autor

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Alias
ca: Àlies

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Row
ca: Fila

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Path settings
ca: Paràmetres de Path

en: Clear all caches
ca: Neteja totes les memòries cau

en: Name (raw)
ca: Nom (sense filtrar)

en: Master
ca: Mestre

en: All field aliases must be unique
ca: Tots els àlies de camp han de ser únics

en: Alias for @id
ca: Àlies per @id
