Search Autocomplete (2.0.2) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Update
he: עדכון

en: Search Keywords
he: חיפוש מילות מפתח

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Fields
he: שדות

en: Warning
he: אזהרה

en: Desc
he: יורד

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Selector
he: סלקטור

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Alias
he: מיקום

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Row
he: שורה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Path settings
he: הגדרות נתיב

en: Clear all caches
he: ניקוי כל המטמונים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
