Search Autocomplete (2.0.2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Search
ka: ძიება

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Fields
ka: ველები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Desc
ka: აღწერა

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
