Search Autocomplete (2.0.2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Search Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Options
pl: Opcje

en: All
pl: Wszystko

en: Fields
pl: Pola

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Human readable name
pl: Czytelna dla człowieka nazwa

en: author
pl: autor

en: Selector
pl: Selektor

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Row
pl: Wiersz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Path settings
pl: Ustawienia ścieżki

en: Clear all caches
pl: Wyczyść wszystkie pamięci podręczne

en: Name (raw)
pl: Nazwa (nie obrobiona)

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: You have no fields. Add some to your view.
pl: Brak pól. Należy dodać kilka do widoku.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
pl: Identyfikator systemowy może zawierać wyłącznie litery, cyfry, myślniki i znaki podkreślenia.

en: All field aliases must be unique
pl: Wszystkie aliasy pól muszą być unikalne

en: Use fields as row data.
pl: Użycie pól jako danych wiersza

en: Alias for @id
pl: Alias dla @id

en: Alias for ID
pl: Alias dla ID
