Search Autocomplete (2.0.2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Warning
sl: Opozorilo

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Machine name
sl: Strojno ime
