Search Autocomplete (2.0.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: All
sq: Të gjitha

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
