Search Autocomplete (2.0.3) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Search Keywords
lv: Meklējamie Atslēgvārdi

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Fields
lv: Lauki

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: author
lv: autors

en: Selector
lv: Selektors

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Row
lv: Rinda

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Clear all caches
lv: Iztīrīt visas kešatmiņas
