Search Autocomplete (2.0.2) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Search Keywords
et: Otsingu märksõnad

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Fields
et: Väljad

en: Warning
et: Hoiatus

en: Desc
et: Kahanev

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Human readable name
et: Inimloetav nimi

en: author
et: autor

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Row
et: Rida

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: Clear all caches
et: Tühjenda kogu vahemälu

en: Name (raw)
et: Nimi (toores)

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Search Autocomplete
et: Otsinguennetus

en: You have no fields. Add some to your view.
et: Sul ei ole määratud ühtegi välja. Lisa oma vaatesse mõni väli.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult tähti, numbreid, sidekriipse ja alakriipse.

en: All field aliases must be unique
et: Kõik välja aliased peavad olema unikaalsed

en: Use fields as row data.
et: Kasuta välju rea andmetena.

en: Alias for @id
et: @id alias

en: Alias for ID
et: ID alias

en: No results found for [search-phrase]. Click to perform full search.
et: Ei leidnud tulemusi otsingule "[search-phrase]". Klikka siia täis-otsingu jaoks.

en: View all results for [search-phrase].
et: Vaata kõiki "[search-phrase]" tulemusi.
