Search Autocomplete (2.0.3) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Options
eu: Aukerak

en: All
eu: Guztiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Warning
eu: Kontuz

en: Desc
eu: Beheraka

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: author
eu: egilea

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Alias
eu: Ezizena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Path settings
eu: Bide-izen ezarpenak

en: Clear all caches
eu: Cache guztiak hustu

en: Asc
eu: Goraka
