Search Autocomplete (2.0.3) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Search Keywords
gl: Procurar Palabras Clave

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Fields
gl: Campos

en: Warning
gl: Alerta

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: author
gl: autor

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Row
gl: Ringleira

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Path settings
gl: Axustes de ruta

en: Clear all caches
gl: Baleirar todas as cachés

en: Name (raw)
gl: Nome (crudo)
