Search Autocomplete (2.0.3) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Search Keywords
hr: Pretraži ključne riječi

en: Options
hr: Opcije

en: All
hr: Svi

en: Fields
hr: Polja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Desc
hr: Silazno

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Alias
hr: Nadimak

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Path settings
hr: Postavke putanje

en: Clear all caches
hr: Ispraznu svu priručnu memoriju

en: Asc
hr: Uzlazno
