Search Autocomplete (2.0.3) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Search Keywords
is: Leita í lykilorðuð

en: Options
is: Möguleikar

en: All
is: Allt

en: Fields
is: Svæði

en: Warning
is: Viðvörun

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: author
is: höfundur

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
