Search Autocomplete (2.0.3) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Search Keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Clear all caches
lt: Išvalyti visą kešą
