Search Autocomplete (2.0.3) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: - All -
my: - အားလုံး -
