Search Autocomplete (2.0.3) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: All
nn: Alle

en: Fields
nn: Felt

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
