Search Autocomplete (2.0.3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
