Search Autocomplete (2.0.3) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Search
se: Oza

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: All
se: Buot

en: Fields
se: Giettit

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
