Search Autocomplete (2.0.2) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Search Keywords
sv: Nyckelord för sökning

en: Options
sv: Alternativ

en: All
sv: Alla

en: Fields
sv: Fält

en: Warning
sv: Varning

en: Desc
sv: Fallande

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Human readable name
sv: Läsvänligt namn

en: author
sv: författare

en: Selector
sv: Väljare

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Row
sv: Rad

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Path settings
sv: Sökvägsinställningar

en: Clear all caches
sv: Töm all cache

en: Name (raw)
sv: Namn (obearbetat)

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: You have no fields. Add some to your view.
sv: Du har inga fält. Lägg till några i din vy.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
sv: Det maskinläsbara namnet får endast innehålla bokstäver, siffror, bindestreck och understreck.

en: All field aliases must be unique
sv: Alla fältalias måste vara unika

en: Alias for @id
sv: Alias för @id
