Search Autocomplete (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Path
os: Фæндаг
