Search Autocomplete (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Path
eo: Vojo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Alias
eo: Kromnomo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
