Search Autocomplete (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: Alias
gu: ઉપનામ
