Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Path
fil: Landas

en: All
fil: Lahat

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »

en: Alias
fil: Palayaw
