Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Update
ur: تجدید

en: Path
ur: پاتھ

en: Warning
ur: انتباہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
