Search Autocomplete (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Path
mr: रस्ता

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
