Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Path
cs: Cesta

en: Options
cs: Možnosti

en: All
cs: Vše

en: Fields
cs: Pole

en: Warning
cs: Varování

en: Desc
cs: Sestupně

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: author
cs: autor

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Row
cs: Řádek

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Path settings
cs: Nastavení cesty

en: Clear all caches
cs: Vymazat mezipaměti

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
