Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Path
cy: Llwybr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: All
cy: I gyd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Alias
cy: Arallenw

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Path settings
cy: Gosodiadau llwybr
