Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
