Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Update
uk: Оновити

en: Path
uk: Шлях

en: Search Keywords
uk: Пошук по ключових словах

en: Options
uk: Опції

en: All
uk: Все

en: Fields
uk: Поля

en: Warning
uk: Попередження

en: Desc
uk: Спад

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Human readable name
uk: Людиносприйня́тна назва

en: author
uk: автор

en: Selector
uk: Вибір

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Alias
uk: Синонім

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Row
uk: Рядок

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Path settings
uk: Налаштування шляху

en: Clear all caches
uk: Очистити всі кеші

en: Name (raw)
uk: Ім'я (необроблене)

en: Search Block
uk: Блок пошуку

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Search Autocomplete
uk: Автодоповнення пошуку

en: Minimum keyword size that uncouple autocomplete search
uk: Мінімальний розмір ключового слова для появи автодоповнення

en: Limit of the autocomplete search result
uk: Обмежити автодоповнення результатів пошуку

en: Administer Search Autocomplete
uk: Адміністрування Автодоповнення пошуку

en: Access administration panel for autocompletion settings.
uk: Доступ до адміністративної панелі для налаштувань автодоповнення.

en: Use Search Autocomplete
uk: Використовувати Автодоповнення пошуку

en: HOW - How to display Search Autocomplete suggestions?
uk: ЯК - Як відображати пропозиції Автодоповнення пошуку?

en: WHAT - What to display in Search Autocomplete suggestions?
uk: ЩО - Що відображати в пропозиціях Автодоповнення пошуку?

en: Choose which data should be added to autocompletion suggestions.
uk: Виберіть інформацію, яка має додаватись в пропозиції автодоповнення.

en: ADVANCED - Advanced options
uk: ДОДАТКОВІ - Додаткові параметри

en: ID selector for this form
uk: ID-селектор цієї форми

en: Please enter the minimum number of character a user must input before autocompletion starts.
uk: Введіть мінімальну кількість символів, які повинен ввести користувач для виклику форми автодоповнення.

en: Auto Submit
uk: Автонадсилання

en: If enabled, the form will be submitted automatically as soon as your user choose a suggestion in the popup list.
uk: Якщо увімкнено, форма буде автоматично надсилатися одразу після вибору користувачем пропозиції зі спливного списку.

en: Auto Redirect
uk: Автоматичне переспрямування

en: Select a theme for your suggestions
uk: Оберіть тему оформлення для пропозицій

en: You have no fields. Add some to your view.
uk: Поля відсутні. Додайте поля до виду.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
uk: Машинна назва має містити лише латинські літери, цифри, дефіси та символи підкреслювання.

en: All field aliases must be unique
uk: Усі синоніми полів мають бути унікальними

en: Use fields as row data.
uk: Використовувати поля як рядкові дані.

en: Alias for @id
uk: Синонім для @id

en: Alias for ID
uk: Синонім для ID

en: Please enter the maximum number of suggestion to display.
uk: Будь ласка, введіть максимальну кількість показуваних пропозицій.
