Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
