Search File Attachments (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: City
lt: Miestas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Caption
lt: Antraštė

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.
