Search File Attachments (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Contact
tr: İletişim

en: City
tr: Şehir

en: Source
tr: Kaynak

en: Caption
tr: Başlık

en: File settings
tr: Dosya ayarları

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Country Name
tr: Ülke Adı

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
tr: İki terimden herhangi birini içeren kayıtları aramak için aralarına büyük harflerle <strong>OR</strong> koyun. Örneğin, <strong>kediler OR köpekler</strong>.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
tr[0]: @count ya da daha fazla karakter uzunluğunda en az bir pozitif anahtar sözcük eklemelisiniz.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
tr: Aramanız çok fazla VE/VEYA ifadesi içeriyor. Bu aramada sadece ilk @count terim kapsandı.
