Search File Attachments (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Search
pl: Szukaj

en: Category
pl: Kategoria

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Contact
pl: Kontakt

en: City
pl: Miasto

en: Source
pl: Źródło

en: Caption
pl: Podpis

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Country Name
pl: Nazwa kraju

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
pl: Operator <strong>OR</strong> (pisany wielkimi literami) umożliwia wyszukanie jednego lub drugiego z rozdzielonych nim słów. Przykład: <strong>koty OR psy</strong>.

en: Tika directory path
pl: Ścieżka do katalogu Tika

en: Tika jar file
pl: Tika plik jar

en: Tika jar file not found at this path.
pl: Plik jar Tiki nie został znaleziony w podanej lokalizacji.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
pl[0]: Wymagane jest przynajmniej jedno poprawne słowo kluczowe z 1 lub więcej znakami.
pl[1]: Wymagane jest przynajmniej jedno poprawne słowo kluczowe z @count lub więcej znakami.
pl[2]: Wymagane jest przynajmniej jedno poprawne słowo kluczowe z @count lub więcej znakami.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
pl: Twoje wyszukiwanie zawierało zbyt wiele wyrażeń i/lub. Tylko pierwsze @count wyrażeń zostało uwzględnionych w wyszukiwaniu.
