Search Logs (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Search
da: Søg

en: Default
da: Standard

en: Page
da: Side

en: Count
da: Antal

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Items per page
da: Antal elementer

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »
