Search Logs (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Search
es: Buscar

en: Default
es: Por defecto

en: Page
es: Página

en: Count
es: Número

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Items per page
es: Elementos por página

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »
