Search Logs (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Default
id: Bawaan

en: Page
id: Halaman

en: Count
id: Jumlah

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »
