Search Logs (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Count
bo: གྲངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
