Search Logs (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Default
ca: Per defecte

en: Page
ca: Pàgina

en: Count
ca: Quantitat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
