Search Logs (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Default
cy: Diofyn

en: Page
cy: Tudalen

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
