Search Logs (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Search
de: Suche

en: Default
de: Standard

en: Page
de: Seite

en: Count
de: Anzahl

en: ‹ Previous
de: ‹ Zurück

en: Next ›
de: Weiter ›

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »
