Search Logs (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Page
el: Σελίδα

en: Count
el: Αρίθμηση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
