Search Logs (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page
et: Lehekülg

en: Count
et: Arv

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »
